Hafızamıza Kazınmış En İyi Uyuşturucu Baronları

12 Kas 2016
Betul

Hafızamıza Kazınmış En İyi Uyuşturucu Baronları

Özellikle kült filmler ile hafızamıza kazınmış olan iyi karakterlerin biraz dışına çıkalım. Bu liste hepimizin aşina olduğu son derece başarılı olan uyuşturucu baronlarını kapsıyor.

1- Pablo Escobar
Listeye Pablo Escobar ile başlamak en doğrusu! Daha önce hiçbir uyuşturucu baronu onun kadar sevilmemiştir muhtemelen! Biz de kendisini çok sevmiştik.

2- Walter White
Breaking Bad dizisi ile gönülleri kazanan bir başka uyuşturucu baronu. Dizi – film tarihi henüz onun kadar karizmatik bir barona rastlamamış olmalı. Öğretmenlikten zenginliğe uzanan hayat hikayesi ile hepimizin ilgi odağı olmayı başardı.

3- Michael Corleono
Godfather’dan mı kaynaklanıyor bilemiyoruz fakat Michael Corleono kalbimizde taht kurmayı başaran uyuşturucu baronlarından.

4- George Jung
Blow ile tanıdığımız uyuşturucu baronun hikayesi ise, listemizin baş ismi Pablo Escobar’a uzanıyor. George bir anda büyük bir servetin baş kahramanı haline geliyor.

5- Tony Montana
Scarface ile tanıdığımız Tony’nin hikayesi ise sıfırdan zirveye uzanıyor. Bulaşıkçılık yapan Tony, uyuşturucu devi haline geliyor.

6- Frank White
King of New York ile karşımıza çıkan Frank, tüm sempatik tavırlarının yanı sıra fakirliğin önünde durmaya çalışması ile de bizleri etkilemeyi başardı. O her zaman ihtiyacı olanların yanındaydı!

  • Yorumlar
  • Yorumlar (2)